O nás

Když jsme hledali dodavatele kuchyní, nejdůležitější pro nás nebylo to, jaké používají technologie či materiály, rozhodovalo, jestli je pro ně práce s nábytkem pouze obživou či životní náplní. Veneta Cucine je rodinná firma s 40letou historií, jejíž kuchyně obdivují lidé po celém světě, a proto pro nás byla jasnou volbou.

image
image

Veneta Cucine, jejíž součástí jsme nyní i my, je největším výrobcem kuchyní v Itálii. Během let firma vyrostla z malého místního podniku na společnost dosahující mezinárodních standardů. Zakladatel společnosti je ukázkovým příkladem návrháře s podnikatelským duchem a dodnes je charismatickým ředitelem společnosti.

Celkem zaměstnává 500 osob pracujících na 90.000 čtverečních metrech zastřešeného průmyslového prostoru. Zaměstnanci společnosti navrhují, vyrábějí, zpracovávají a dodávají 10 systémů, 40 modelů založených na 7 různých uspořádáních, s 300 variantami barev a materiálů. Tato nabídka poskytuje nekonečné možnosti přizpůsobení podle přání zákazníka, takže každoročně se prodá celých 60.000 kuchyní.